نظرسنجی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

هفته ی گذشته دایی بزرگه در یک اقدام کاملا غافلگیر کننده به تهران اومدند و حسابی ما را ذوق زده کردند. از برکات این حضور برنامه کوهنوردی بود که واقعا دلمون  می خواست و جای دوستان خالی حسابی خوش گذشت و تا ایستگاه 3 رفتیم و بعد  از صرف صبحانه با تله کابین برگشتیم . در طول هفته هم همچنان بچه ها سخت مشغول برنامه های پایگاه تابستانی هستند طوری که عصر دیگه کاملا بی رمق می افتند روی تخت . دیشب که  عموکوچیکه و دختر کوچولوش به دیدنمون اومدن تاسوغاتی های بچه ها رو که از مشهد براشون اورده بودند  تحویلشون بدهند سارا خواب بود و با صدای  سایا سایا ی  این دختر کوچولوی دوساله  بیدارشد.

امروز  6 صبح هم قرار پیاد روی و ورزش صبحگاهی نزدیک خونه را داشتیم که سارا گفت می خواد بخوابه  ما هم به تصمیمش احترام گذاشتیم و خودمون رفتیم  ولی وقتی برگشتیم با این پرسشنامه  روبرو شدیم  البته پشت صفحه پاسخنامه طراحی شده بود ولی من بدون توجه به راهنما پاسخم را روی صفحه دادم  ب نظر خودم   دور پاسخ درست دایره زدم به نظرتون نمرم چنده ؟  

نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : جمعه 26 شهريور 1395 ساعت: 12:37
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها